Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
2 gedachten over “ananas smoothie met gember”
Bedankt voor dit recept. Een erg lekkere combinatie.
Gebruik je verse of poeder gember?
Ik heb beiden in huis, maar heb de smoothie met gember poeder gemaakt.
De smoothie is erg ‘pittig’ geworden. Komt dat door de gember poeder?
Hoi Ingeborg,
Wat leuk om te horen dat je het een lekkere combinatie vind.
ik gebruik zelf verse gember, maar doordat gember best wel een overheersende smaak kan hebben is het slim om kleine stukjes te gebruiken.
Dit kan je dan ook zelf aanpassen naar je eigen smaak. ik ben zelf een erge fan van gember en vind het juist wel lekker om die pittigheid echt te proeven in smoothies en sappen.
Groetjes Naomi,